Permanent - těsnící materiály, s.r.o. 
Přehled výrobků
-> PLETENÁ TĚSNĚNÍ PRO ČERPADLA, VENTILY
-> ARAMID
DA 000 DPERMANENT DA 000 / D je specielní těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z aramidového kontinuelního vlákna s vnitřní impregnací PTFE. Těsnění je nehořlavé a stabilní při vysokých teplotách.
DA 000 LPERMANENT DA 000 / L je specielní těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z aramidového kontinuelního vlákna s impregnací PTFE. Těsnění je lubrikované silikonovým olejem. DA 000 / L se vyznačuje vysokou pevností a nízkým koeficientem tření.
DA 008 LPERMANENT DA 008 L je specielní těsnící ucpávka pletená vícedráhovou konstrukcí, vyrobená z aramidové staplové příze o vysoké pevnosti, impregnované PTFE s grafitem a lubrikovaná silikonovým olejem.
DA 009 LPERMANENT DA 009 / L je specielní těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z aramidové staplové příze o vysoké pevnosti. Těsnění je impregnované PTFE disperzí a lubrikované silikonovým olejem.
DA 009 DPERMANENT DA 009 / D je specielní těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z aramidové staplové příze o vysoké pevnosti. Těsnění je impregnované PTFE disperzí bez lubrikace.
DA 000 9 MPERMANENT DA 000 / 9 / M je specielní těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z aramidového kontinuelního vlákna. Každé jednotlivé vlákno je impregnováno roztokem PTFE. Těsnění je lubrikované medicinálním olejem. DA 000 / 9 / M se vyznačuje vysokou pevností a nízkým koeficientem tření.
DA 000 9 POPERMANENT DA 000 / 9 / PO je specielní těsnění pletené vícedráhovou konstrukcí z aramidového kontinuelního vlákna. Každé jednotlivé vlákno je impregnováno roztokem PTFE. Těsnění je lubrikované parafinovým olejem. DA 000 / 9 / PO se vyznačuje vysokou pevností a nízkým koeficientem tření.