Permanent - těsnící materiály, s.r.o. 
Přehled výrobků
-> PLETENÁ TĚSNĚNÍ PRO ČERPADLA, VENTILY
-> PŘÍRODNÍ MATERIÁLY
PB 001PERMANENT PB 001 je vysoce kvalitní pletené těsnění, vyrobené z bavlněné příze, které je napuštěno lojovou impregnací.
PB 002PERMANENT PB 002 je vysoce kvalitní pletené těsnění, vyrobené z bavlněné příze, které je napuštěno parafinovou impregnací.
PB 004PERMANENT PB 004 je vysoce kvalitní pletené těsnění, vyrobené z bavlněné příze, které je napuštěné impregnací grafitu s lojem a povrchově upravené grafitovou vločkou.
PB 008PERMANENT PB 008 je vysoce kvalitní pletené těsnění, vyrobené z bavlněné příze, impregnované PTFE disperzí s grafitem a lubrikované silikonovým olejem.
PB 009 DPERMANENT PB 009 D je vysoce kvalitní pletené těsnění, vyrobené z bavlněné příze, impregnované PTFE.
PB 009 LPERMANENT PB 009 L je vysoce kvalitní pletené těsnění, vyrobené z bavlněné příze, impregnované PTFE a lubrikované silikonovým olejem.
PR 008PERMANENT PR 008 je vysoce kvalitní pletené těsnění, vyrobené z přírodní Ramie příze, impregnované PTFE disperzí s grafitem a lubrikované silikonovým olejem.
PR 009 DPERMANENT PR 009 D je vysoce kvalitní pletené těsnění, vyrobené z přírodní RAMIE příze. Každá jednotlivá příze je impregnovaná PTFE disperzí.
PR 009 LPERMANENT PR 009 L je vysoce kvalitní pletené těsnění, vyrobené z přírodní RAMIE příze. Každá jednotlivá příze je impregnovaná PTFE disperzí a těsnění je lubrikované silikonovým olejem.
PK 001PERMANENT PK 001 je vysoce kvalitní pletené těsnění, vyrobené z konopné příze, které je napuštěno lojovou impregnací.
PK 002PERMANENT PK 002 je vysoce kvalitní pletené těsnění, vyrobené z konopné příze, které je napuštěno parafinovou impregnací.
PK 004PERMANENT PK 004 je vysoce kvalitní pletené těsnění, vyrobené z konopné příze, které je napuštěné impregnací grafitu s lojem a povrchově upravené grafitovou vločkou.