Permanent - těsnící materiály, s.r.o. 
Přehled výrobků
-> PLETENÁ TĚSNĚNÍ PRO ČERPADLA, VENTILY
-> GRAFIT / UHLÍK
PG 303PERMANENT PG 303 je vysoce kvalitní pletené těsnění z čistého karbonového vlákna, kde každé vlákno je impregnované PTFE s grafitem. Těsnění je na povrchu ošetřeno grafitem a lubrikované silikonovým olejem.
PG 304PERMANENT PG 304 je vysoce kvalitní pletené těsnění z čistého karbonového vlákna, zesíleného nerezovým drátem, kde každé vlákno je impregnované PTFE. Těsnění je na povrchu ošetřeno grafitem a lubrikované silikonovým olejem.
PG 305PERMANENT PG 305 je flexibilní těsnění vyrobené z vysoce kvalitní příze expandovaného grafitu. Pro zvýšení těsnicí schopnosti při vyšších teplotách je impregnováno grafitem a je napuštěno inhibitorem koroze.
PG 306PERMANENT PG 306 je těsnění vyrobené z čistého expandovaného grafitu, zesíleného nerezovým drátem. Těsnění je napuštěno inhibitorem koroze.
PG 309 LPERMANENT PG 309 L je flexibilní těsnění vyrobené z vysoce kvalitní příze expandovaného grafitu. Pro zvýšení těsnicí schopnosti a snížení koeficientu tření je impregnováno roztokem PTFE a lubrikované silikonovým olejem.
PG 345PERMANENT PG 345 je těsnění vyrobené z čistého expandovaného grafitu, rohy těsnění jsou zesíleny kvalitním karbonovým vláknem. Pro zlepšení kluzných vlastností je těsnění napuštěno impregnací PTFE s grafitem. Těsnění je lubrikované silikonovým olejem.
PG 393PERMANENT PG 393 je vysoce kvalitní pletené těsnění z čistého karbonového vlákna impregnovaného PTFE s grafitem a napuštěné silikonovým olejem pro zajištění dobrých mazacích podmínek při záběhu.