Permanent - těsnící materiály, s.r.o. 
Přehled výrobků
-> PÁSKY / TKANINY
-> TKANINY, PÁSKY
GT 736 do 600°CPERMANENT GT 736 je pletená hadička z vysoce kvalitní texturované skleněné příze typu „E“ o síle 9µ, fixovaná do pásky, která nemění tvar. Páska je barevně upravená a pro usnadnění montáže podlepená oboustrannou lepící páskou.
Sur GK do 600°CPERMANENT Sur Gk je tkaná páska z vysoce kvalitní skané kordové příze v osnově i v útku. Páska je velmi pružná a přizpůsobivá se značnou mechanickou odolností a vysokou izolační schopností. Těsnění je nehořlavé.
Sur GK P do 600°CPERMANENT Sur Gk P je tkaná páska z vysoce kvalitní skané kordové příze v osnově i v útku. Páska je velmi pružná a přizpůsobivá se značnou mechanickou odolností a vysokou izolační schopností. Těsnění je nehořlavé, podlepené oboustranně lepící páskou.
Sur GK G do 600°CPERMANENT Sur Gk G je tkaná páska z vysoce kvalitní skané kordové příze v osnově i v útku. Páska je velmi pružná a přizpůsobivá se značnou mechanickou odolností a vysokou izolační schopností. Těsnění je nehořlavé, barevně upravené.
Sur GK G P 600°CPERMANENT Sur Gk G P je tkaná páska z vysoce kvalitní skané kordové příze v osnově i v útku. Páska je velmi pružná a přizpůsobivá se značnou mechanickou odolností a vysokou izolační schopností. Těsnění je nehořlavé, barevně upravené, podlepené oboustranně lepící páskou.
Sur GL G P GP 600°CPERMANENT Sur GL je tkaný pás, případně úzký pásek z vysoce kvalitní texturované skleněné příze typu „E“ o síle 9 mikronů v osnově i v útku. Pás je velmi pružný a přizpůsobivý se značnou mechanickou odolností a vysokou izolační schopností. Těsnění je nehořlavé. Poznámka: Sur GL – barva bílá Sur GL G – těsnění barevně upravené (barva černá) Sur GL P – těsnění podlepené oboustranně lepící páskou Sur GL G P - těsnění barevně upravené (barva černá), podlepené oboustranně lepící páskou.
Sur HT do 750°CPERMANENT Sur HT je tkanina z vysoce kvalitní texturované skleněné příze typu HT o síle 6 - 9 mikronů v osnově i v útku. Pás je velmi pružný a přizpůsobivý se značnou mechanickou odolností a vysokou tepelně izolační schopností do 700°C. Texturovaná skleněná příze typu HT je anorganická, antiseptická, nehořlavá, bez azbestových vláken, neobsahuje toxické látky nebo těžké kovy a nezpůsobuje žádný druh podráždění.
Sur KER 10 do 1200°PERMANENT Sur Ker 10 je tkaný pás, z keramické příze zesílené v osnově i v útku drátkem INOX.
Sur KER 60 do 800°CPERMANENT Sur Ker / 60 je tkaný pás, z keramické příze zesílené v osnově i v útku skleněným vláknem. Těsnění je nehořlavé.