Permanent - těsnící materiály, s.r.o. 
Přehled výrobků
-> STATICKÁ TEPELNĚ IZOLAČNÍ TĚSNĚNÍ
-> IZOLAČNÍ SKLENĚNÉ
DS 000 do 600°CPERMANENT DS 000 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění, vyrobené čtyřdráhovou technologií pletení z 9µ „E“ skleněné příze. Těsnění o malé hmotnosti je měkké, pružné a dobře tvarovatelné.
DS 000 G do 600°CPERMANENT DS 000 G je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění, vyrobené čtyřdráhovou technologií pletení z 9µ „E“ skleněné příze. Těsnění o malé hmotnosti je měkké, pružné a dobře tvarovatelné je impregnované grafitem
TS 000 do 600°CPERMANENT TS 000 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění, točené, je kruhového průřezu, vyrobené z 9µ „E“ skleněné příze. Těsnění je odolné vysokým teplotám, je nehořlavé.
HS 000 do 600°CPERMANENT HS 000 je pletená hadička, vyrobená z 9µ „E“ skleněné příze. Těsnění je elektricky nevodivé, nehořlavé.
PS 000 do 600°CPERMANENT PS 000 je vysoce kvalitní, pletené, tepelně izolační těsnění, vyrobené z 9µ "E" skleněné příze. Těsnění je elektricky nevodivé, nehořlavé.
PS 010 do 600°CPERMANENT PS 010 je vysoce kvalitní, pletené, tepelně izolační těsnění, vyrobené z 9µ „E“ skleněné příze, zesílené nerezovým drátem pro zvýšení odolnosti při mechanickém namáhání. Těsnění je elektricky nevodivé, nehořlavé.
PS 010 G do 600°CPERMANENT PS 010 G je vysoce kvalitní, pletené, tepelně izolační těsnění, vyrobené z 9µ „E“ skleněné příze, zesílené nerezovým drátem pro zvýšení odolnosti při mechanickém namáhání. Těsnění je impregnované grafitem.
PH T00 do 700°CPERMANENT PH T00 je kvalitní pletené těsnění vyrobeno z vysokoteplotní HTG (High Temperature) skleněné příze o síle 9 mikronů v osnově i v útku. Těsnění je velmi pružné a přizpůsobivé se značnou mechanickou odolností a vysokou tepelně izolační schopností.
PH T10 do 700°CPERMANENT PH T10 je kvalitní pletené těsnění vyrobeno z vysokoteplotní HTG (High Temperature) skleněné příze o síle 9 mikronů v osnově i v útku, zesílené nerezovým drátem. Těsnění je velmi pružné a přizpůsobivé se značnou mechanickou odolností a vysokou tepelně izolační schopností.
PH T00 BluePERMANENT PH T00 BLUE je kvalitní pletené těsnění vyrobeno z vysokoteplotní HTG (High Temperature) skleněné příze o síle 9 mikronů v osnově i v útku. Těsnění je velmi pružné a přizpůsobivé se značnou mechanickou odolností a vysokou tepelně izolační schopností.
PH T10 BluePERMANENT PH T10 BLUE je kvalitní pletené těsnění vyrobeno z vysokoteplotní HTG (High Temperature) skleněné příze o síle 9 mikronů v osnově i v útku, zesílené nerezovým drátem. Těsnění je velmi pružné a přizpůsobivé se značnou mechanickou odolností a vysokou tepelně izolační schopností.
LS 125 do 600°CPERMANENT LS 125 je měkké, vysoce kvalitní pletené tepelně izolační těsnění, z 9µ „E“ skleněné příze. Jádro je ze speciálně upraveného skleněného vlákna. Těsnění je měkké, pružné a dobře tvarovatelné
PS W00 do 600°CPERMANENT PS W00 je vysoce kvalitní tepelně izolační pletené těsnění kombinované konstrukce, kde jádro z materiálu SUPERWOOL je opletené skleněnou přízí ECO.
PS W08 do 600°CPERMANENT PS W08 je vysoce kvalitní tepelně izolační pletené těsnění kombinované konstrukce, kde jádro z materiálu SUPERWOOL je opletené 9µ „E“ skleněnou přízí. Těsnění je upraveno grafitovou impregnací.
PS W10 do 600°CPERMANENT PS W10 je vysoce kvalitní tepelně izolační pletené těsnění kombinované konstrukce, kde jádro z materiálu SUPERWOOL je opletené 9µ „E“ skleněnou přízí zesílené nerezovým drátem.
PW 010 do 1000°CPERMANENT PW 010 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění, pletené v celém průřezu ze skleněné příze se speciální úpravou pro vysoké teploty, zesílené nerezovým drátem. Skleněná příze se speciální úpravou pro vysoké teploty obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro dosažení speciální úpravy. Pojiva se tepelně rozloží při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoliv účinku na skleněná vlákna. Skleněná příze pro vysoké teploty je ekologicky šetrný materiál s vynikající chemickou odolností a vysokou teplotou.
PW W10 do 1000°CPERMANENT PW W10 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění, pletené v celém průřezu ze skleněné příze se speciální úpravou pro vysoké teploty, zesílené nerezovým drátem. Jádro je materiál Superwool. Skleněná příze se speciální úpravou pro vysoké teploty obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro dosažení speciální úpravy. Pojiva se tepelně rozloží při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoliv účinku na skleněná vlákna. Skleněná příze pro vysoké teploty je ekologicky šetrný materiál s vynikající chemickou odolností a vysokou teplotou.
PW 060PERMANENT PW 060 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění, pletené v celém průřezu ze skleněné příze se speciální úpravou pro vysoké teploty, zesílené skleněným vláknem. Skleněná příze se speciální úpravou pro vysoké teploty obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro dosažení speciální úpravy. Pojiva se tepelně rozloží při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoliv účinku na skleněná vlákna. Skleněná příze pro vysoké teploty je ekologicky šetrný materiál s vynikající chemickou odolností a vysokou teplotou.
PW W60PERMANENT PW W60 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění, pletené v celém průřezu ze skleněné příze se speciální úpravou pro vysoké teploty, zesílené skleněným vláknem. Jádro je materiál Superwool. Skleněná příze se speciální úpravou pro vysoké teploty obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro dosažení speciální úpravy. Pojiva se tepelně rozloží při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoliv účinku na skleněná vlákna. Skleněná příze pro vysoké teploty je ekologicky šetrný materiál s vynikající chemickou odolností a vysokou teplotou.