Permanent - těsnící materiály, s.r.o. 
Přehled výrobků
-> STATICKÁ TEPELNĚ IZOLAČNÍ TĚSNĚNÍ
-> IZOLAČNÍ HÁČKOVANÉ SKLENĚNÉ
KP 250 do 600°CPERMANENT KP 250 je měkké provedení háčkovaného těsnění, vyrobené z texturovaného 9µ „E“ typu skleněného vlákna. Těsnění je nehořlavé, určené pro statické použití.
KP 256 do 600°CPERMANENT KP 256 je měkké provedení háčkovaného těsnění, vyrobené z texturovaného 9µ „E“ typu skleněného vlákna. Těsnění je upraveno černou barvou. Těsnění je nehořlavé, určené pro statické použití.
KP 356 do 600°CPERMANENT KP 356 je zvlášť měkké provedení háčkovaného těsnění oválného tvaru, vyrobené z texturovaného 9µ „E“ typu skleněného vlákna. Těsnění je tvarované do pásky, je barevně upraveno a podlepeno samolepící páskou, která usnadňuje jeho polohu při montáži.
KP 450 do 600°CPERMANENT KP 450 je měkká háčkovaná páska, vyrobená z texturovaného 9µ „E“ typu skleněného vlákna, podlepená samolepící páskou, která usnadňuje její polohu při montáži. Těsnění je určené pro statické použití.
KP 456 do 600°CPERMANENT KP 456 je měkká háčkovaná páska, vyrobená z texturovaného 9µ „E“ typu skleněného vlákna, barevně upravená, podlepená samolepící páskou, která usnadňuje její polohu při montáži. Těsnění je určené pro statické použití.
OB 000PERMANENT OB 000 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění ze sklovláknitých objemových pramenů, které jsou fixovány řídkým opletem ze skleněné příze.
OB H50 do 600°CPERMANENT OB H50 je vysoce kvalitní háčkované tepelně izolační těsnění z 9µ „E“ skleněných vláken. Jádro těsnění je z kontinuálních skleněných vláken. Těsnění je měkké, nehořlavé.
OB H56 do 600°CPERMANENT OB H56 je vysoce kvalitní háčkované tepelně izolační těsnění z 9µ „E“ skleněných vláken. Jádro těsnění je z kontinuálních skleněných vláken. Těsnění je měkké, nehořlavé, barevně upravené.