Permanent - těsnící materiály, s.r.o. 
Přehled výrobků
-> STATICKÁ TEPELNĚ IZOLAČNÍ TĚSNĚNÍ
-> IZOLAČNÍ KERAMICKÉ
HX 010 do 1050°CTěsnění PERMANENT HX 010 je pletená hadička, vyrobená z keramické příze, zesílená nerezovým drátem. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.
HX 060 do 800°CTěsnění PERMANENT HX 060 je pletená hadička, vyrobená z keramické příze, která je zesílená skleněnou přízí. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.
TX 010 do 1050°CTěsnění PERMANENT TX 010 je těsnění kruhového průřezu z keramické příze zesílené nerezovým drátem. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.
TX 060 do 800°CTěsnění PERMANENT TX 060 je těsnění kruhového průřezu z keramické příze zesílené skleněným vláknem. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.
PX 010 do 1050°CTěsnění PERMANENT PX 010 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění z keramické příze, zesílené nerezovým drátem. Těsnění je pleteno dvoudráhovou konstrukcí. Od 20 mm je vyrobeno technologií oplétání do požadovaného rozměru. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.
PX 010 G do 1050°CPERMANENT PX 010 G je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění z keramické příze, zesílené nerezovým drátem. Těsnění je pleteno dvoudráhovou konstrukcí. Od 20 mm je vyrobeno technologií oplétání do požadovaného rozměru. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna. Těsnění je impregnované grafitem.
PX 060 do 800°CTěsnění PERMANENT PX 060 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění z keramické příze, zesílené skleněným vláknem. Od 20 mm je vyrobeno technologií oplétání do požadovaného rozměru. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.
PX 060 G do 800°CTěsnění PERMANENT PX 060 G je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění z keramické příze, zesílené skleněným vláknem. Od 20 mm je vyrobeno technologií oplétání do požadovaného rozměru. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna. Těsnění je impregnované grafitem.
PX W10 do 1050°CTěsnění PERMANENT PX W10 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění, kde jádro z rohože SUPERWOOL je opleteno keramickou přízí, zesílené nerezovým drátem. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.
PX W60 do 800°CTěsnění PERMANENT PX W60 je vysoce kvalitní tepelně izolační těsnění, kde jádro z rohože SUPERWOOL je opleteno keramickou přízí, zesílené skleněným vláknem. Produkt obsahuje přibližně 20% organických pojiv pro usnadnění procesu mykání. Pojiva vyhoří při nízkých teplotách, ale bez jakéhokoli účinku na keramická vlákna.